NAMLU


4140 çelikten delme namlu. Şeritli namlularda iç çap: 18.83, Slug namlularda iç çap: 18.50

6 KİLİTLİ MEKANİZMA


Çoğu av tüfeğinin aksine, mekanizma 6 kilit ile namlu yuvasına doğrudan bağlanır. Daha güvenli ve sağlam kilitleme ile 15 derecelik dönüş açısı sayesinde kolaylık sağlar. 90 derecelik tek bir dönme hareketi ile kurma kolu mekanizmadan ayrılır. Bu sayede hem kullanıcı hem de çocuklar için maksimum güvenlik sağlar. Aynı zamanda mekanizmayı gövdeden ayırmak için büyük kolaylık sunar.

GÖVDE


Alüminyum gövde içinde bulunan çelik raylar, mekanizmanın gövde ile temasını engelliyor. Aşınmadan kaynaklı olumsuzlukların önüne geçilirken, sıcak ve soğuk gibi değişken koşullarda mekanizmanın çalışmasına kusursuz ortam sağlıyor

TETİK


Impala Plus’ın ergonomik tetiği mekanik bir yapının ötesinde. SAAMI standartlarına uygun, tetik ağırlığı ve tetik emniyeti ile yüksek güvenlik sunar

PICATINNY RAY


Namlu üzerine sabit picatinny ray ile sürekli ayar gerektirmeden optik kullanma konforu. Bunun yanı sıra Impala Plus gövdesi harici picatinny ray takmak için uygun tasarıma sahiptir.

GECKO KAVRAMA


Impala Plus’un dipçik ve el kundağında maksimum kavrama sağlayan Gecko Touch özel kaydırmaz malzeme kullanılır. Overmold teknolojisi ile plastikle bütünleşen kaymaz malzemenin sökülmesi neredeyse imkansızdır.

YANAKLIK

Optik ve dürbün kullanımına önerilen yanaklık, sentetik modeller ile birlikte gelir. Tek bir vida sayesinde sökülmesi ve takılması çok kolaydır. Ergonomik tasarımı ile omuzlama esnasında yüze veya kıyafetlere takılmaz.

DİPÇİK TABAN LASTİĞİ

Yumuşak taban lastiği geri tepme kuvvetini sönümleyerek konforlu kullanım sunar.

ARTILARIYLA İMPALA PLUS

Türkçe
preloader